Pored modnog programa perika, posedujemo i medicinski program perika koje su namenjene osobama obolelim od alopecije, ili gubitka kose usled nekog drugog zdravstvenog problema.
Studio za perike Gisela Mayer od 1997. godine uspešno se bavi prodajom različitih vrsta prirodne kose i perika.
Sve perike od veštačkih vlakana, su u stvari od fiber-acrylica, materijala koji se proizvodi samo u Japanu i perfektno imitira prirodnu kosu. Gisela Mayer perike od prirodnih vlasi izrađene su od pretežno evropske kose, koja je najfinijeg kvaliteta.
Studio za perike Gisela Mayer poseduje poseban servis u kom nudimo i vršimo usluge pranja i održavanja perika. U najvećoj meri otklanjamo nedostatke na veštačkoj dlaci, naravno u zavisnosti od stepena oštećenja (tzv. „peglanje“ dlake). Posedujemo i specijalnu kozmetiku za održavanje perika, od koje bismo izvojili vrhunske i jako kvalitetne:
Naše stilove dizajnirao je tim stručnjaka, uzimajući u obzir savremene trendove kose kao i najsavremeniju tehničku ekspertizu – koja predstavlja međunarodne trendove Hair Couture-a.
Boje kolekcije kose Gisela Maier / Maier postaju sve prirodnije naglašavajući privlačne i sjajne kombinacije boja.
Svakog dana susrećemo ljude koji nas inspirišu – tako da ništa nije važnije od pratnje koja čini da se osećate sigurno.
Uslovi plaćanja u našim radnjama:
Omogućavamo popuste na pojedine modele.
Za sve informacije o proizvodima iz naše širolike kolekcije možete nas kontaktirati svakog dana u toku radnog vremena, a mi ćemo sa sigurnošću odgovoriti na sva Vaša pitanja i ukloniti nedoumice ukoliko ih imate. Preporuke zadovoljnih korisnika nekih od naših proizvoda predstvaljaju najbolju reklamu firme Gisela Mayer.